KONUK YAZARLAR

AKILSIZ KAFANIN ÇOK ÇEKER AYAKLARI!..

beyinsiz_geyik
AKP’NİN NUMAN KURTULMUŞ’A HAS PARTİ İLE BİRLEŞME TEKLİFİNİ ETİK BULMAYAN İSTANBUL İL BAŞKANI MEHMET BEKAROĞLU PARTİSİNDEN İSTİFA ETTİ!..
9 MAYIS 2005’TE BİRLEŞMİŞ MİLLETLER KALKINMA PROGRAMI BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN CHP
İSTANBUL MİLLETVEKİLİ KEMAL DERVİŞ’E İSE Y-CHP’NİN GENEL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU
KURULTAY ÖNCESİ GÖREV TEKLİF ETMİŞ!..
KEMAL DERVİŞ’İN TEKLİF EDİLEN GÖREVİ REDDETMESİ ÜZERİNE, KILIÇDAROĞLU, DERVİŞ’E GÖREV TEKLİF ETMEDİĞİNİ, EKONOMİK KONULAR ÜZERİNDE KONUŞTUKLARINI SÖYLEDİ!..
Y-CHP YÖNETİMİ İSE, GÖZÜNÜ MEHMET BEKAROĞLU’NA DİKTİ. GENEL MERKEZDE KONUŞULAN KONU BEKAROĞLU’NUN CHP’YE DAVET EDİLMESİ. KILIÇDAROĞLU HER KONUDA OLDUĞU GİBİ BU KONUYU DA DEĞERLENDİRMEYE ALMIŞ!..
Y-CHP VİTRİNİ DÜZELTMENİN PEŞİNDE DEĞİL!..
GERÇEKTE YÖNETİCİ ARIYORLAR… BU DURUMLARI AÇIK BİR İTİRAF NİTELİĞİNDEDİR: Y-CHP’NİN YÖNETİMİ, YÖNETİM ZAAFI İÇİNDE OLDUĞUNU KABUL EDİYOR!.. Y-CHP YÖNETİMİ GERÇEK CHP’LİLERE GÖREV TEKLİF ETMEKTEN KORKUYOR…
CHP’Yİ LİBERALLEŞTİRİP AKP’YE BENZETTİKTEN SONRA ŞİMDİ DE TAMAMEN “İDEOLOJİSİZ” VE RENKSİZ BİR PARTİ HALİNE GETİRECEKLER… ALDIKLARI GÖREV DE BÖYLEYDİ ZATEN…
SENCER AYATA’NIN PROGRAMA SÜSLÜ CÜMLELERLE KOYMAYA ÇALIŞTIĞI “LİBERAL SOL”, “SOSYAL DEMOKRAT”, “SOSYALİST” VE “ATATÜRKÇÜ -KEMALİST” KARIŞIMINDAN YAPILMIŞ AŞURE, GERÇEKTE PARTİ YÖNETİMİNİ ELE GEÇİREN “LİBERALLERİN” KENDİLERİNE PARTİ PROGRAMI İLE YER AÇMALARINDAN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİLDİR.. CHP PROGRAMINI BENİMSEDİKLERİ İÇİN DEĞİL, KENDİLERİNİ TARİF EDEN BİR PROGRAM YAPARAK CHP İLE İLİŞKİLİ HALE GELECEKLER!..
SONUÇ İTİBARİYLE SÖYLENEBİLİR Kİ; CHP MERKEZ YÖNETİMİ KENDİLERİNİ CHP İLE TARİF EDECEK VE DAHA SONRA DA YÖNETECEK BİRİLERİNİ ARIYOR!..
KILIÇDAROĞLU’NUN YAPTIĞI TEKLİFLER PROFESYONEL YÖNETİCİ ARAYAN ŞİRKETLERİN VERDİĞİ İLANA BENZİYOR!..
BENİ ASIL İLGİNÇ GELEN “BRUTUSLAR”IN DURUMUDUR!..1283 DELEGENİN HEMEN HEPSİ 60 KİŞİLİK PARTİ MECLİSİNİN KILIÇDAROĞLU’NA SEÇİMİ BIRAKILAN 26 KİŞİSİNDEN BİRİ OLACAĞINA İNANMIŞ OLMASIDIR!.. GELECEKTE “CHP’YE, ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCEYE, KURTULUŞ VE KURULUŞ FELSEFESİNE, KUVAYİ MİLLİYE’YE VE VATANA İHANET ETMEKLE” SUÇLANACAKLARI KESİN OLAN BU “SEÇİLMİŞLERİ” SON KEZ UYARMAK DA BİR YURTTAŞLIK GÖREVİDİR!..
KENDİNİZİ “VATAN HAİNLİĞİ” MEVKİSİNE SEÇTİRECEK YERDE, SİZİ SEÇENLERİ ALAŞAĞI EDİN VE PARTİYİ İŞGALCİLERDEN KURTARIN… PARTİYİ İŞGALCİLERDEN KURTARIN Kİ, ÜLKEYİ İŞGALDEN KURTARABİLELİM!..
ÖNÜNÜZE TARİHİ BİR GÖREV VE FIRSAT GELMİŞTİR… BU OLANAĞI DOĞRU KULLANIN!…

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir