Genel

TGB'Yİ ÖRNEK ALALIM!..

CHP_TGB 001
Sevgili Yol Arkadaşlarım;
“BENİM CHP’YE GENEL BAŞKAN ADAYIM VAR” BAŞLIKLI YAZIM  PEK ÇOK KESİMDE YANKI UYANDIRDI…
ÖZELLİKLE DE CHP TABANINDA…
SOSYAL PAYLAŞIM SİTELERİNDE PAYLAŞIM REKORLARI KIRDIĞINI SÖYLEYENLER BİLE  VAR…
İLGİNÇ YORUMLAR ALIYORUM…
KUTLAYANLAR ARASINDA “BİZİ BAŞKA BİR PARTİYE Mİ YÖNLENDİRİYORSUN” DİYENLER DE VAR!..
YOKSA SEN CHP’DEN AYRILDIN MI “ DİYE SORANLAR İSE HAYLİ FAZLA…
ÖNCE BU ÖNEMLİ SORULARA YANIT VERMEK İSTİYORUM:
CHP’DEN AYRILMAK GİBİ BİR DÜŞÜNCEM YOK.  AYRILMAYI DA HİÇ BİR ZAMAN DÜŞÜNMEDİM. BENİM DERDİM, İŞGAL EDİLMİŞ OLAN ATATÜRK’ÜN PARTİSİNİ İŞGALDEN KURTARIP, GERÇEK SAHİPLERİNİN ELLERİNE GEÇMESİ İÇİN KATKI SUNMAKTIR.  BUNUN İÇİN MESAİ YAPIYORUM. NE ŞİMDİ NE DE İŞGAL KIRILDIKTAN SONRA, YÖNETİM KADEMELERİNDE VEYA BAŞKA BİR YERDE HERHANGİ BİR  GÖREVE TALİP OLMAYACAĞIM. ZATEN ÖYLE BİR BEKLENTİ İÇİNDE OLSAYDIM, “PARTİ İÇİ DEMOKRASİ” İŞLİYORMUŞ GİBİ, BÖYLE AĞIR BİR  GÖREVİN GEREĞİNİ YERİNE GETİREMEZDİM!.. EN BASİTİNDEN PEK ÇOK KİŞİ GİBİ BEN DE GENEL BAŞKANA YAĞ ÇEKEREK YÜKSELMEYİ DENERDİM!
İNANIYORUM Kİ, CHP MÜCADELENİN İÇERİSİNDE OLMADAN, KARŞI DEVRİMİ DURDURMAK DA İMKANSIZ HALE GELMİŞTİR. DAHA DA ÖNEMLİSİ, ATATÜRK CUMHURİYETİ’Nİ YENİDEN KURMAK İÇİN ATATÜRK’ÜN PARTİSİNİN İŞİN İÇİNDE OLMASI GEREKTİĞİDİR. BİR AN İÇİNBU  EN ÖNEMLİ SİLAHIMIZ OLAN PARTİNİN KARŞI TARAFIN ELİNE GEÇTİĞİNİ DÜŞÜNELİM!? O ZAMAN BAŞARIYA ULAŞMA ŞANSIMIZ NE KADAR AZ VE GERÇEKLEŞMEKTEN UZAKTADIR TAHMİN EDEBİLİRSİNİZ!..
O NEDENLE İLK HEDEFİMİZ KAYBETTİĞİMİZ MEVZİYİ GERİ ALMAKTIR. BU MEVZİ HİÇ KUŞKU YOK Kİ CHP’DİR. O BAKIMDAN, ÖNCELİKLİ OLARAK UYARMAK İSTEDİĞİM KESİM; KURULTAY DELEGELERİ OLMAKTADIR!.. BU TARİHİ GÖREVİ BİR TEK ONLAR YERİNE GETİREBİLİRLER. BU ARADA,  DELEGELER İLE HABERLEŞTİĞİM E-POSTALARIMIN ŞİKAYET ÜZERİNE KAPATILDIKLARINI DA HABER VEREYİM. YOL ARKADAŞLARIM TARAFINDAN BU ŞEKİLDE SUSTURULMAK İSTENMİŞİM!.. HERKESİN BİLDİĞİ YÖNTEMLERLE “İSTENMEYEN POSTALAR”DAN KURTULMAK OLANAKLI İKEN, BİZİMKİLER NEDENSE BENİ HEPTEN SUSTURMA YOLUNU SEÇMİŞLER!.. OYSA YAZILARIMDAN RAHATSIZ OLANLAR,  BU İŞİ KENDİ BAŞLARINA YAPABİLİRLERDİ. ÖYLE YAPMAYIP DA TOPLUCA ŞİKAYETTE BULUNMALARI VE BU ŞEKİLDE HESAPLARIMI KAPATTIRMALARI, ÖRGÜTLÜ BİR ÇALIŞMA İÇERİSİNDE OLDUKLARINI GÖSTERİR. VE BU TUTUMLARINI OLDUKÇA ANLAMLI BULUYORUM!…
ŞUNA YÜREKTEN İNANIYORUM Kİ: BAŞTA KILIÇDAROĞLU OLMAK ÜZERE, SOROS’UN VE CEMAAT’İN 15-20 ADAMINI, CHP YÖNETİMDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARABİLİRSEK, CHP’Yİ ESKİ ROTASINA SOKABİLİRİZ!… ONU HALKA KARŞI KULLANILAN BİR “SİLAH” OLMAKTAN ÇIKARTIP, DÜŞMANA KARŞI KULLANILAN ETKİLİ BİR SİLAH HALİNE GETİREBİLİRİZ!..
GEÇENLERDE TGB GENEL BAŞKANI İLKER YÜCEL İLE GENEL BAŞKANIMIZ KEMAL KILIÇDAROĞLU ARASINDA YAPMIŞ OLDUĞUM KARŞILAŞTIRMADAN RAHATSIZ OLANLAR İÇİN AŞAĞIDA BİR  BENZERİNİ KOYUYORUM…
O TARİHTE, KEMAL BEY DE CHP GENÇLİĞİNE, TGB GİBİ ÇALIŞMALARINI ÖNERİYORDU.
BEN DE AYNI ŞEYİ YAPTIM. ONA: “SEN DE İLKER YÜCEL GİBİ OL” DEDİM!…
YA DA ÇEKİL GİT BAŞIMIZDAN!..
ATATÜRK’ÜN KOLTUĞUNDA DAHA FAZLA OTURMA!..
BİZ SANA MECBUR DEĞİLİZ!..
Av. Cemil Can
 
 
 
Google Drive: create, share, and keep all your stuff in one place. Logo for Google Drive

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir