Genel

ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan'dan açıklama!..

tansel_colasan
Tansel Çölaşan: CHP Atatürk’ün partisi olma sorumluluğunu taşıyamadı, MHP’yi saymıyorum bile. Türkiye Cumhuriyeti’nin kazanımlarının korunması için İşçi Partisi de aktif bir görev üstlenmiş durumda. Bölünmenin engellenebilmesi için bütün yurtseverler yan yana gelmeli
 
Atatürkçü Düşünce Derneği’nin Ayvalık’ta yapılan bölge eşgüdüm toplantısına katılan Genel Başkan Tansel Çölaşan, “Türkiye’nin gündemi bizim gündemimizdir. Ülke sorunları doğrudan görev alanımızı gerektiriyor” dedi. Çölaşan, şunları söyledi:
Boşluğu ADD dolduracak
“CHP’nin yarattığı boşluğu da biz dolduracağız. Halka sadece düşünsel anlamda değil, eylemsel olarak Atatürk’ün ilkelerine sahip çıkması gerektiği anlatılmalı. Ne yazık ki CHP yönetimi, Atatürk’ün partisi olma onurunu önemsemiyor. Taban ise ilkelere sahip çıkmak için bir ışık bekliyor. Bu konuda içi boşaltılmış MHP’yi saymıyorum bile. Türkiye Cumhuriyeti’nin kazanımlarının korunması için İşçi Partisi de aktif bir görev üstlenmiş durumda; ancak onlara karşı da halkta yanlış bir algı var. Bunu aşmaları gerekir. Bugün artık bölünmenin engellenebilmesi için bütün yurtseverler yan yana gelmeli.”

 AYDINLIK 20.08.2012

 

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir